WTF?
     
АТОвці поставили під сумнів процедуру обрання нового радника міського голови

  На учорашню сесію Броварської міської ради завітали представники місцевих організацій та об'єднань воїнів АТО. Бійці хотіли, аби мер і депутати розглянули та ухвалили рішення про допомогу сім’ям АТОвців і виділення їм землі та квартир. Також захисники України підняли питання радника мера.

  Про це повідомляє видання "Маєш право знати".

  Ще до початку оголошення порядку денного слово взяв голова ГО “Авангард АТО Броварії” Ігор Муратов. Він скаржився на недостатню допомогу влади міста родинам воїнів АТО.

  АТОвці та деякі депутати поставили під сумнів процедуру обрання нового радника міського голови. Захисники України наголосили на тому, що обраного на попередній черговій сесії міськради Станіслава Малеця вони не знають.


  Станіслав Малець - воїн 11-го батальйону, з квітня 2014 р. по липень 2015 р. брав участь у антитерористичній операції на сході України.

  Як повідомив голова Всеукраїнського об’єднання “Асоціація воїнів АТО Київська Русь” Олександр Чекмаз, кандидатура пана Малеця була поднана саме від їхньої організації.

  Зрештою, Ігор Муратов заявив про відізвання своєї заяви. Депутати та АТОвці домовилися дати протокольне доручення військовому комісару Броварів організувати на базі комісаріату Координаційний центр для покращення співпраці між групами військових.

  Фото: Андрій Саук