WTF?
     
Головна проблема команди – дисципліна. ФК "Юніон" підсумував результати цьогорічного футбольного сезону

  Минулими вихідними місцевий ФК «Юніон» разом із друзями підвів підсумки цьогорічного футбольного сезону. Не все вдалося броварчанам у Чемпіонаті Броварського району з футболу. Були і грандіозні перемоги, і шокуючі поразки. Нагадаємо, броварський ФК «Юніон» не ввійшов до трійки призерів чемпіонату. Зігравши внічию з «Селтіком», гравці «Юніону» розділили з княжичанами четверте місце другої ліги.

  Починаючи сезон, «юніонівці» планували перемогти у другій лізі та на наступний рік потрапити вже у першу.

 Головна проблема команди – недисципліновані гравці. Саме так визначили причину поразок спортсмени і президент клубу Руслан Семенець. Адже нерідко траплялося так, що переважна частина команди не приходила на матчі. На поле доводилося виходити і ветеранам, і юним футболістам, і самому Семенцю.

  Сьогодні важливо зберегти «кістяк» команди, аби вона існувала й надалі. Наступного року до команди прийдуть нові амбіційні спортсмени. Імена деяких з них вже відомі.

 

На заході також були присутні журналісти Броварського спортивного порталу та представники інформаційного спонсору ФК "Юніон", видання "At Brovary" та інтернет провайдера "Бровіс", які привітали команду із закінченням сезону та нагородили президента клубу Руслана Семенця та кращих гравців команди подарунковими сертифікатами. 

 

Оновленим складом «юніонівці» планують обов’язково перемогти вже у наступному сезоні Чемпіонату Броварщини з футболу та цьогорічному Чемпіонаті міста з футзалу.

  На перше тренування у рамках підготовки до майбутніх перемог «юніонівці» вийшли наступного ж дня.