WTF?
     
У Броварах працівники залізниці три роки отримували гроші за фіктивних комірників

  Четверо працівників місцевого підрозділу «Південно-Західної залізниці» за три роки незаконно заробили понад 200 тисяч гривень. 

  Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

  Службовці відокремленого підрозділу головного матеріального складу «Південно-Західної залізниці» підробили документи та влаштували на роботу 8 фіктивних співробіників складу. Фактично вони не працювали, а заробітну плату та обов’язкові внески до державних фондів з 2012 по 2015 рр. за них отримували шахраї.

 Таким чином службовцям вдалося заробити 224 тисячі гривень.

  Прокуратура Київської області скерувала до суду черговий обвинувальний акт стосовно цих службовців згідно з ч. 4 ст. 191 (привласнення чи розтрата чужого майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинені за попередньою змовою групою осіб  у великих розмірах) та ч. 1 ст. 366 (складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей) КК України.

  Шахраям загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.