WTF?
     
І знову в Броварах згорів автомобіль

 В ніч на 26.08.2015 в Броварах в районі "Торгмаш" сталася пожежа. В дворі будинку по вул. Енгельса 10-Б згорів автомобіль BMW. Власник автомобілю, почувши вибух та побачивши у вікно палаючий транспортний засіб, відразу ж викликав пожежників та міліцію. Пожежники приїхали оперативно, але повністю автомобіль врятувати не вдалося. Згоріла вся передня частина, салон залишився цілим. Міліція оформила протокол, але подальші свої дії почнуть робити тільки після заключення експертизи. Доречі, експертів викликали вже вранці 26.08.2015, але станом на 18:00 цього ж дня власник згорівшого BMW поки не може дочекатися експертів. В службі пояснюють це завантаженістю експертної комісії, яка в даний момент працює на складі, який горів днем раніше в м. Буча.

Тож будемо чекати на заключення експертизи, тоді і дізнаємось, підпал це, чи саморозгоряння.  

 

P.S. 26.08.2015 о 19:00 нам зателефонував власник BMW та повідомив, що вже зроблена експертиза та є заключення, що дана пожежа сталася внаслідок підпалу.

Далі справою будуть займатися внутрішні органи. Що цікаво, даний випадок не є поодиноким - цієї ж ночі вночі згорів ще один автомобіль біля супермаркету "Форум", що на Торгмаші