WTF?
     
Врятувати маленьке життя. Благодійний концерт на підтримку хворого на лейкоз Дані Щербаня

  За життя маленького Дані Щербаня з Броварів сьогодні борються не лише батьки та лікарі, а й уся спільнота міста. Цієї суботи, 22 жовтня, у концерт-холі ТРЦ «Термінал» під час благодійного концерту збирали кошти на лікування хлопчика. Захід влаштувала громадська організація «Пектораль XXI», що перейнялася долею чотирирічного Дані, разом зі своїм партнером – благодійним фондом «Інна».

  «Пектораль XXI» – це відкрита некомерційна організація, що займається культурно-дозвіллєвою діяльністю. Основна робота – організація різноманітних фестивалів і конкурсів дитячо-юнацької творчості.

  У чотирирічного Дані Щербаня медики виявили гострий лімфобластний лейкоз. Зараз хлопчик проходить лікування у відділенні дитячої онкогематології Київського обласного онкологічного диспансеру. Родина не може самотужки подолати хворобу сина.

  Майже півтисячі глядачів зібралося на благодійний концерт «За життя». Відмітимо, що попри пізній час проведення концерту, на захід завітало багато дітей та молоді. Як зазначали самі глядачі, вони приходили на власні очі побачити улюблених виконавців та водночас допомогти родині Дані. Гості не шкодували грошей для маленького хлопчика.

  Виступити запросили зірок українського шоу-бізнесу, відомих виконавців і учасників телепрограм «Х-Фактор», «Україна має талант», «Голос» та «Голос. Діти». На сцену концерт-холу підіймався співочий дует Анна-Марія, співак Артур Боссо, переможець «Х-Фактору» Дмитро Бабак, гурти «ХАС» та «Formingo», композитор і виконавець Євгеній Хмара, співачки Юліана Прадо і Катя Гройс

 Приєдналося до команди зірок чотирнадцятирічна співачка з Броварів Еліна Іващенко. Цього року дівчина взяла участь у вокальному талант-шоу телеканалу «1+1» «Голос. Діти». Сьогодні юна броварчанка з'явиться в ефірі співочого шоу.

 Про важливі проблеми суспільства у танці розповіли глядачам вихованці народної хореографічної майстерні «Мальва».

  Нагадаємо, у лютому відбувся перший доброчинний концерт «За життя», під час якого броварчани збирали кошти на лікування бійця АТО Валерія Сергієнка. Восени 2014 року чоловік у бою отримав важку черепно-мозкову травму.

 Кошти збирали у скриньки, що були встановлені у концерт-холі, та як плата за вхід. Сума усіх благодійних внесків склала 13 340 гривень. Усі ці гроші будуть використані для лікування маленького Дані.

  Цих грошей, звичайно, не вистачить, аби сплатити за повноцінне лікування Дані. Однак ми все-таки сподіваємося, що цей внесок броварчан допоможе врятувати життя маленькому хлопчику.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4978 6319 2151, Щербань Ірина

5168 7555 2846 9394, Щербань Антон