WTF?
     
Печерський суд наклав арешт на майно, яке було виведено з-під застави «Банку Михайлівський»

 У вересні Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання слідчих та наклав арешт на майно, яке було виведено з-під застави «Банку Михайлівський». Про це повідомляє FINBALANCE.

  Нагадаємо, у травні цього року Правління НБУ прийняло рішення про віднесення «Михайлівського» до категорії неплатоспроможних. Пізніше колишньому голові правління «Банку Михайлівський» було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою

  До переліку активів власника банку Віктора Поліщука, які вивели з-під застави, ввійшли чималі земельні ділянки у Броварському р-ні. Зокрема, база технічного обслуговування площею понад 528 кв.м. у Великій Димерці та земельна ділянку на території селищної ради. Накледено арешт також на нежитлові приміщення на вул. Чорновола, які належить ТОВ "Альянс Новобуд".

  Розголосу у Броварах справа набула лише після загострення конфлікту щодо вирубки дерев у лісопарковій зоні на розі вулиць Симоненка та Чорновола. Знищити залені насадження мають під будіництво нової багатоповерхівки компанією "Альянс Новобуд".