WTF?
     
Каналізаційний колапс у Броварах. "Прорвало" на розі Грушевського-Небесної Сотні та Торгмаші (ВІДЕО) - оновлено 20.10.2016

  Каналізаційна мережа Броварів знову дала збій. У середу 19.10.2016 увечері прорвало каналізаційну трубу на розі вулиць Грушевського та Небесної Сотні. Перехрестя затопили стічні води, пишуть у Facebook очевидці.

  Дорога до бювету, що розташований у парку, підтоплена.

  Комунальники кажуть, про аварію знають, проте зробити щось зараз не можуть. У місті це вже не перша така ситуація за цю добу.

(відео "Трибуна-Бровари")

  Нагадаємо, що вночі 18 жовтня сталася аварія на центральному колекторі каналізаційної мережі, що проходить по бул. Незалежності та приймає стоки практично з усього міста. У результаті аварії води не було водопостачання у більшості будинків міста до ранку 20.10.2016 року.

Директор КП «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов запевнив – ніякої аварійної ситуації на перехресті Грушевського – Героїв Небесної Сотні немає, повідомляє "Громадський Ревізор".

«Внаслідок проведення ремонтних робіт на центральному каналізаційному колекторі по бульвару Незалежності, на деякий час була відключена каналізаційна система по місту. Однак, мешканці, звичайно, хоч і мінімально, але користувалися водою. В результаті виник так званий «підпор» каналізаційних стоків і вода вийшла на поверхню у нижній точці, а саме на перехресті вулиць Грушевського та Героїв Небесної Сотні», - пояснив Сергій Сафронов.

 

З ночі 19 го та вранці 20 жовтня на перехресті проводиться додаткова відкачка стоків з каналізаційних шахт силами КП «Броваритепловодоенергія» та КП «Бровари-Благоустрій», внаслідок чого перекрито рух автотранспорту через перехрестя Грушевського – Героїв Небесної Сотні. Автомобілістів просять утриматися від поїздок даним маршрутом.

Водопостачання по місту відновлено – запевняють у «Тепломережі». У разі виникнення проблем у окремих житлових будинках, радять звертатися до керівників ЖЕКів, ОСББ та інших управляючих компаній для перевірки внутрішньобудинкових систем.

Хоча мешканці прилеглої території до сих пір скаржаться на роботу комунальних служб.

 

 

Вранці 20.10.2016 року із соцмереж стало відомо, що "прорвало"і в районі "Торгмаш" біля будинку на вул. Олімпійська 3.

 

Мешканці спального району ствержують, що пара з каналізації йшла ще тиждень тому, ніякої реакції від аварійної служби не було.

Що на черзі? Старий Центр?! (тьфу-тьфу-тьфу)...