WTF?
     
Знайти підробіток за три хвилини разом з «Кабанчиком». Онлайн-сервіс пошуку роботи у Броварах

  Поки одні десять годин на добу працюють не покладаючи рук, інші знаходять роботу чи підробіток в мережі. І отримують за них непогану платню. Хто ж не хоче заробити, наприклад, сто-двісті гривень за пів години прогулянки з чиїмись домашніми улюбленцями? Сьогодні знайти такий підробіток в Інтернеті просто. У цьому нам допомагають онлайн-сервіси пошуку роботи.

  У липні цього року у Броварах запрацював популярний веб-сайт Kabanchik.ua. Це онлайн-платформа, за допомогою якої можна вирішити одразу кілька проблем пов’язаних з пошуком роботи. По-перше, роботодавець може знайти спеціаліста, який би вирішив його побутове чи бізнес завдання. По-друге, кожен може легко та швидко знайти додатковий заробіток більш ніж у тисячі категорій робіт.

  – За допомогою нашого сервісу замовники послуг і знавці своєї справи знаходять один одного, – розповідає маркетолог проекту Ольга Сорока.

 Перша версія проекту «Метнись Кабанчиком» була запущена у вересні 2012 року. Тоді сервіс працював лише у Києві. Його засновники – друзі Роман Кірігетов та Олександр Юр’єв. «Чоловіки вирішили зробити щось нове і цікаве усім. Щось, що приносило б користь людям. Крім того, проект мав добре масштабуватися за мінімальних витратах на обслуговування одного клієнта», – додає Ольга.

 З часом сервіс стрімко набирав обертів – «Метнись Кабанчиком» запрацював у Дніпрі й Харкові. Цього року платформа докорінно змінилася. Засновники додали більше нових можливостей як для замовників, так і для виконавців послуг. А у травні платформа отримала нову лаконічну назву «Kabanchik.ua» (Кабанчик) та логотип.

  За роки свого існування команда проекту зросла з двох засновників до чотирнадцяти працівників.

  Скористатися послугами «Кабанчика» можна не лише у Броварах. Станом на сьогодні сервіс представлений у 71 місті України. Kabanchik.ua діє не лише на території України. Аналогові проекти були запущені в Росії, Білорусії та Казахстані.

  Знайти спеціаліста на Kabanchik.ua можна, залишивши завдання на сервісі. Розміщення пропозиції на «Кабанчику» безкоштовне. Для цього треба обрати відповідну категорію та детально описати, що саме потрібно зробити. Люди, готові виконати завдання, швидко відгукнуться на пропозицію.

  – Зараз спеціаліста на нашому ресурсі можна знайти за три хвилини. Це середній час відгуку виконавців, які користуються послугами нашого сервісу, – додає Ольга.

  Коли замовник знаходить спеціаліста, якому готовий доручити завдання, вони обговорюють умови співпраці. Після того, як усе буде зроблено, замовник має оплатити виконане завдання. Це можна зробити або через власний баланс на сайті (переказати суму з власного рахунку на сайті на рахунок виконавця), або виплатити готівкою чи на банківську картку.

  Якщо під час співпраці замовника і виконавця виникають суперечливі питання, користувачі можуть звернутися у службу підтримки сервісу.

  Платформа представляє понад тисячу категорій послуг, кожна з яких поділяється на підкатегорії. Не маєте часу, аби вигуляти та помити власного песика? І це ще не найцікавіші завдання, які розміщували на платформі. Так, наприклад, дівчині треба було знайти 25 наречених. Чоловік шукав того, хто може зробити крісло як у «Матриці». А комусь потрібна була людина, з якою можна було б просто посидіти разом біля каміну.

  Усіх виконавців «Кабанчик» ретельно перевіряє, аби над завданнями працювали лише перевірені фахівці. Перед тим, як отримати статус перевіреного, виконавці мають підтвердити вказаний під час реєстрації номер мобільного телефону, паспортні дані, адресу та профілі у соціальних мережах.

  – Ми хочемо зробити сервіс «Kabanchik.ua» безпечним місцем роботи для наших виконавців, тому намагаємося вберегти їх від недобросовісної конкуренції, – розповідає Ольга.

  На щастя, прикрих випадків поки що не траплялося. Позаяк гарантувати повну відсутність ризиків для користувачів неможливо, було розроблено програму лояльності. Замовники, які постраждали від недобросовісних виконавців, можуть отримати компенсацію у розмірі до тисячі гривень за одне завдання.

  Самостійно перевірити сумлінність і відповідальність кожного виконавця допоможе система рейтингу і відгуків. Чим краще виконавець впорався з попередніми завданнями, тим вище його рейтинг.

  – Відповідальні завдання варто довіряти лише виконавцям з великою кількістю зроблених завдань, – радить усім замовникам Ольга.

Фото були надані редакції командою Kabanchik.ua