WTF?
     
Комісія з питань організації харчування не виявила суттєвих порушень у шкільних їдальнях Броварів

  Батьки не задоволені якістю харчування дітей у школах і садочках міста. Такий висновок зробила Громадська рада при Управлінні освіти і науки Броварської міської ради після ревізії навчальних закладів та опитування батьків.

  Протягом вересня та жовтня комісія з питань організації харчування у навчальних закладах міста з'ясовувала, чим годують дітей у школах і садочках. Спеціалісти мали відвідати 10 шкіл та 17 дитячих садочків міста. Деякі навчальні заклади комісія перевіряла кілька разів.

 До 17 жовтня представники Громадської ради відвідали 9 шкіл і деякі дитячі садки Броварів.

  Результати перевірки Громадська рада при Управлінні освіти і науки Броварської міської ради оприлюднила на своїй сторінці у Facebook.

  Головною проблемою, яку виявила комісія, була задуха у їдальнях через несправні або вимкнені витяжки.

  Станом харчового блоку у ЗОШ №10 спеціалісти були незадоволені. Там комісія знайшла залишки підсохлої картоплі у м’ясорубці, брудні старі ганчірки. У приміщенні, де приймають продукти, разом зберігалась молочна продукція і фарба. Їдальня була чистою та акуратною.

  Гімназія ім. Степана Олійника не має власного харчового блоку. Дітей годує інша організація.

  Їдальня та харчоблок у ЗОШ №1 були прибраними та охайними. Кухарі відзначили, що мають проблеми з какао та кавовим напоєм. Дітям вони не подобаються через гіркий смак. Їдальня не отримує паніровочні сухарі.