WTF?
     
В Броварах через аварію на центральному колекторі частина міста залишилась без водопостачання та опалення (ВІДЕО). Оновлено 19.10.16

18 жовтня 2016 року близько першої години ночі сталася аварія на центральному колекторі каналізаційної мережі, що проходить по бульвару Незалежності та приймає стоки практично з усього міста.

 

Як пояснюють комунальники, відбулася руйнація та просідання залізобетонного колектора діаметром 800 мм, внаслідок чого стічні води вийшли на поверхню. Основна причина – зношеність мереж. До речі, роботи по заміні центрального каналізаційного колектора у безпосередній близькості – за 150-200 метрів до місця аварії - активно проводяться і за інформацією комунальників за декілька днів мала відбутися врізка в новий колектор.

 

Станом на 9.30 на місці аварії працюють спеціалісти КП «Броваритепловодоенергія», проводиться максимальне відкачування та відвід до зливоприймальної системи стоків. Також задіяні техніка та працівники КП «Бровари-Благоустрій» та служби ДСНС.

 

У зв’язку з серйозною ситуацією, комунальники звертаються до мешканців мікрорайону з проханням по можливості обмежити користування водою та каналізацією до повного усунення аварійної ситуації.

Як зазначив керівник КП «Броваритепловодоенергія» Сергій Сафронов, аварія не є простою: колектор старий, пролягає на глибині 6 м. Швидко полагодити його не вдасться. Наразі планують влаштувати принаймні тимчасове відведення стоків траншеями, щоби не затоплювало вулицю. Опалення та водопостачання в домівки, – прогнозує комунальник, – мають дати за добу.

  

Як повідомив в соцмережі міський голова Броварів Ігор Сапожко, щоб не відключати місто від водопостачання, було прийнято рішення понизити тиск в системі до 1 ат. За попередніми прогнозами до вечора проведуть розчистку зруйнованої частини колектора, накриють лотками та поступово будуть підвищувати тиск в системі. Про перебіг ремонтних робіт мер буде повідомляти додатково.

Як зазначає керівник комунального підприємства, сьогодні воду та опалення відключили повністю. Керівники ЖЕКів мали відкрити доступ до кранів у деяких будинках міста комунального житлового фонду.

Сьогодні, 19 жовтня, у соціальних мережах броварчани повсякчас повідомляли, що в деяких будинках вода почала з’являтися. За словами мешканців міста, води досі немає у більшості будинків на вул. Незалежності, Грушевського тощо.

До завтрашнього ранку працівники мають закінчити підключення нового каналізаційного колектора. Як тільки він запрацює, комунальники відновлять тепло- і водопостачання.

19.10.2016 рокуо 14:15 Броварський міський голова Ігор Сапожко у соцмережі більш детально прокоментував про проблему з водопостачанням в місті на цей час

За матеріалами "Громадський Ревізор" та "Маєш Право Знати"