WTF?
     
Поліція столичного регіону провела на Броварщині комплексне превентивне відпрацювання (ВІДЕО)

Упродовж вихідних, 15-16 жовтня, у місті Бровари та районі, поліцейські розкрили 21 раніше скоєний злочин - крадіжки, нанесення легких і тяжких тілесних ушкоджень та правопорушення пов’язані з наркотиками. Виявили 17 нетверезих водіїв.

За ініціативою керівництва поліції Київської області до оперативно-профілактичного рейду було задіяно додаткові сили з числа співробітників Управління превентивної діяльності, карного розшуку, бійців спецпідрозділу поліції та полку особливого призначення «Миротворець».

Правоохоронці пройшли детальний інструктаж, отримали орієнтування та план-завдання, згідно з яким місто і район було умовно поділено на робочі зони, кожна з яких була закріплена за окремою групою.

У результаті відпрацювання правоохоронці задокументували понад 150 адміністративних правопорушень за порушення громадського порядку та транспортної дисципліни. Виявлено 17 водіїв, які керували транспортними засобами у нетверезому стані. Затримано автомобіль, який перебував у розшуку та 2 автівки з підробленими номерами агрегатів.

Начальник Управління превентивної діяльності поліції Київської області Андрій Пожар зазначив, що такі комплексні заходи дають позитивні результати і надалі будуть проводиться на території всього столичного регіону. Рейди дають можливість оперативно, а головне результативно виявляти та припиняти різного виду правопорушення.

 

Відділ комунікації поліції Київської області