WTF?
     
В Броварах спостерігається тенденція росту захворювання на грип та ГРВІ

17 жовтня 2016 року під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста та територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.
За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіло 872 броварчанина, спостерігається тенденція росту захворювання. Лікарі для профілактики рекомендують у місцях скупчення людей проводити провітрювання, вологі прибирання із застосуванням дезінфікуючих засобів, у разі хвороби – лікуватися в домашніх умовах чи медичних установах. До дільничних терапевтів та сімейних лікарів звернулося понад 5200 жителів міста, близько 2 тисяч з яких діти. 

 
За оформленням субсидій за житлово-комунальні послуги звернулося понад 13 тисяч домогосподарств. У зв’язку із початком опалювального сезону працівниками соціального захисту населення буде проведено перерахунок розміру субсидій.
Працівники КП «Броваритепловодоенергія» разом з робітниками КП «ЖЕКи» ліквідують завоздушення в опалювальних системах та аварійні пориви, які виникли при подачі теплоносія. Щодня на диспетчерську комунального підприємства та інформаційно-довідкову службу виконкому надходять близько 60 звернень.

Броварська міська рада