WTF?
     
Ми за збереження зеленої зони. Прес-конференція щодо вирубки лісового масиву (ВІДЕО)

  13 жовтня активісти, депутати та мешканці Броварів провели прес-конференцію в УНІАН щодо вирубки дерев у лісовому масиві на розі вулиць Симоненка-Чорновола.

 Прес-конференцію дав місцевий мешканець Павло Дубленич, члени ініціативної групи Микола Ткач та Людмила Черних, архітектор Ірина Нікітчина, юрист Анна Малиновська та депутат Броварської міськради Андрій Саук.

  Активісти виступають за збереження зелених насаджень, які мають вирубати під будівництво поблизу вул. Симоненка. Люди виходили на мітинги, облагороджували територію. Питання залишається відкритим.

  Правозахисниця та юрист Анна Малиновська вказала, що акт обстеження земельної ділянки за 2007 р. ймовірно був сфальсифікований, оскільки він не відповідає цьогорічному акту.

 Пані Нікітчина додала, що до пакету документів, який надав забудовник, треба додати проект зняття родючого ґрунту землі, оскільки він передбачений договором оренди.

  Ірина Нікітчина зазначила, що компенсація за зрізані дерева не відповідає реальній вартості. Забудовник сплатив місту майже 300 тис. грн. за 127 дерев (2400 грн. за кожне дерево). За підрахунками активістів, один садженець 4-метрової сосни коштує втричі дорожче.

  Сквер, який нібито має облаштувати забудовник, буде значно менший за саму земельну ділянку. А будівництво паркінгу на 460 автомісць буде незаконним, бо не вдастся витримати захисну зону до будинків у 50 метрів.

 Як зазначили активісти, якщо ситуація вирішиться не на користь забудовника, з ним можна буде вести переговори щодо відшкодування. «Альянсу-Новобуд» можна буде  надати рівноцінну земельну ділянку.