WTF?
     
Чергова ДТП неподалік Броварів на трасі Київ - Чернігів (ВІДЕО)

 

 

Ділянка дороги від Калинівки і до Скибина вважається однією з проблемних, тобто небезпечною. Про це повідомляє на своїй сторінці у соцмережі журналіст видання "Гроза" Анатолій Гаркуша. Не виняток і нинішній рік.

У понеділок 10.10.2016 року чергова аварія трапилася у Калинівці. на перехресті, де поворот на с. Пухівка. Автомобіль Рено Логан з російськими номерами рухався у бік Броварів. Напевно, водій "промахнувся", і в Скибині не повернув на об'їзну. На світлофорі у смт. Калинівка вирішив розвернутися. Нагадаємо, того дня була дощова погода. За таких умов водіям треба бути особливо уважними. Водій Рено при розвороті не пропустив Джілі, який прямував у бік Чернігова.

 

Після зіткнення по дотичній Джілі на пристойній швидкості вдарив бетонну опору, на якій і кріпився світлофор. Від удару стовп упав. Ще одним результатом стало те, що принаймні трьох чоловік з обох автомобілів відвезли надавати допомогу до лікарні. Серед них і дівчинка, яка перебувала в салоні Джілі. На щастя, ніхто серйозно не постраждав. Хоча такою була інформація невдовзі після аварії...