WTF?
     
Друге життя «рошенівського» дитячого майданчика

  Справжнім святом для броварської малечі у цей холодний осінній день стало відкриття нового та сучасногого дитячого майданчика. Ігрову зону на Торгмаші урочисто передали мешканцям міста директор міського культурного центру Ольга Константюк та депутат Броварської міськради Борис Дудко.

  Майданчик повністю облаштувала корпорація «Рошен», однак активні місцеві матусі та Борис Дудко самостійно вели переговори з владою, збирали документи та підшуковували територію для розміщення майданчика.

  Нагадаємо, раніше дитячий майданчик, безкоштовно подарований Броварам компанією «Рошен», знаходився поблизу колишнього будинку культури «Сотка» (також на Торгмаші). Тоді власник закладу Валерій Шевчик незаконно привласнив територію, а майданчик демонтував.

  Місце дитячого відпочинку перенесли. Тепер майданчик знаходиться по вул. Онікієнка між будинками 8-10. Недоліком нового місцезнаходження можна вважати близькість до шляхопроводу. Відповідно до Генплану міста, раніше тут мав знаходитися реабілітаційний центр. Поруч – футбольне поле та старий, занедбаний дитячий майданчик.

  Як зазначив депутат Броварської міської ради Борис Дудко, найголовнішою умовою перенесення майданчику було його розміщення на Торгмаші.

  - Під час зведення майданчика були витримані усі норми, закони та ДСТУ. Під майданчиком – бетонна плита 20-30 м2. Ми не могли розмістити майданчик там, де хотіли, бо левова частка Тогрмашу – індустріальні підприємства, – розповів політик.

  Малюки танцювали під веселі, запальні пісні, бігали, стрибали і гарно проводили час на новому дитячому майданчику. Зазначимо, ще до церемонії відкриття деякі діти випробували нові гойдалки.

  Мешканці прилеглих будинків, які зі своїми малюками завітали на відкриття, щиро дякували усім, хто доклав зусилля до створення майданчика. Дорослі раділи більше за дітей, адже тепер малечі не доведеться гратися на старих гойдалках.

 – Дякую депутатам і міському голові за цей чудовий майданчик. Ми тут неподалеку мешкаємо, то ж будемо часто сюди приходити. Тут гарно і безпечно. Моєму Владику гойдалки дуже сподобались. Побільше б таких у місті та на Торгмаші, зокрема, – розповідає місцева мешканка Тетяна.

  Зазначимо, що деякі броварчани незадоволені тим, що тепер майданчик знаходиться ледь не під шляхопроводом. А з житлових будинків поблизу – лише гуртожитки.