WTF?
     
Броварська міськрада оприлюднила нові умови надання житлової субсидії

  Відтепер субсидії надаватимуть за новими правилами.

  Сьогодні на сайті Броварської міськради було опубліковано нові зміни до порядку надання житлової субсидії.

  Зазначимо, що 8 вересня цього року уряд України прийняв постанову «Про внесення змін про порядок призначення та надання населенню субсидій», якою конкретизовано розмір доходів, який враховується при призначенні житлової субсидії військовослужбовцям строкової служби, пенсіонерам та тим, чий середньомісячний сукупний дохід менший від прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

  1. Середньомісячний сукупний дохід (незалежно від отриманих чи не отриманих доходів) особи, яка протягом року, за який враховуються доходи для призначення субсидії, перебували на строковій військовій службі, визначається на рівні половини розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня.

  2. Для призначення субсидії непрацюючому пенсіонеру, який не має інших доходів, крім пенсії, до середньомісячного сукупного доходу враховується розмір пенсії за місяць, що передує місяцю, з якого призначається субсидія.

  3. Розрахунок субсидії для особи, яка досягла 18-річного віку, та середньомісячний дохід якої менший від прожиткового мінімуму або відсутній, проводитиметься на рівні одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року. За умови якщо особа навчалася на денній формі навчання.

 4. Якщо середньомісячний дохід особи, яка досягла 18-річного віку,  менший від прожиткового мінімуму, то у розрахунок субсидії додають фактичні розміри отриманих доходів (пенсія, стипендія, допомога при народженні/усиновленні дитини, допомога по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, допомога інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, допомога по догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, допомога особам, які не мають права на пенсію та інвалідам, допомога по безробіттю тощо).

  5. Для розрахунку субсидії особи, яка досягла 18-річного віку та не має доходіввраховують середньомісячний дохід на рівні двох розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

  В окремих випадках для осіб, які опинилися в складних життєвих ситуаціях, у розрахунок субсидії може включатися середньомісячний сукупний дохід на рівні одного прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб станом на 31 грудня року, за який враховуються доходи.