WTF?
     
МАФи, що торгуватимуть алкоголем, будуть штрафувати - виконком
Фото: yarodom.livejournal.com
  Власники кіосків і МАФів, які попри заборону продаватимуть алкоголь, отримуватимуть штрафи, передає "Громадський ревізор". 
  Виконавчий комітет Броварської міської ради уповноважив спеціалістів спецвідділу контролю за станом благоустрою і зовнішнім дизайном міста складати протоколи на власників кіосків та МАФів про адміністративні правопорушення за ст. 156 КУпАП (порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами).
 Відтепер спецвідділ штрафуватиме за порушення правил благоустрою, невпорядковані й засмічені території поблизу будівель та за порушення правил торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями та тютюновими виробами.
  Відповідно до ст. 156 КУпАП, забороняється реалізація спирту, алкогольних напоїв чи тютюнових виробів без наявності ліцензії, без марок акцизного збору чи з підробленими марками. Карається й продаж алкогольних, слабоалкогольних напоїв або тютюнових виробів особам, які не досягли 18 років.
  На перевірки варто чекати власникам кіосків і МАФів, яким взагалі заборонено продавати пиво та алкогольні напої.
  Учора на сайті Броварської міської ради опублікували лист-попередження про заборону продажу алкогольних напоїв. Згідно з документом, виконком просить призупинити реалізацію алкоголю та пива до 10 жовтня цього року.