WTF?
     
У Броварах припинили розповсюдження "елітного" фальсифікату

Працівники податкової міліції ГУ ДФС у Київській області спільно із співробітниками місцевої прокуратури виявили та припинили у Броварах підпільне виробництво елітних алкогольних напоїв. На готову продукцію клеїли підроблені акцизні марки Російської Федерації та України. Алкоголь розливали в «бег-ін-бокси» і скляну тару. Ця продукція завдяки розгалуженій мережі інтернет-сайтів реалізовувалась на території Київської області та інших регіонах України.

 

У результаті проведених обшуків у місцях виготовлення і зберігання фальсифікату, а також в автомобілях, на яких його перевозили, з незаконного обігу вилучили 118 літрів (11,78 дал) прозорої рідини з характерним запахом спирту, 572 літри (57,215 дал) фальсифікованих елітних напоїв, 2491 марку акцизного збору з ознаками підробки та обладнання, що забезпечувало масове виробництво алкоголю (насоси, лійки, спиртометри, ароматизатори, діжки, пусті «бег-ін-бокс»).

 

Загальна сума вилучених речей складає 460 тис. гривень.

Крім того, встановлено інтернет-мережу зі збуту цього фальсифікату. Правоохоронці припинили діяльність 10 веб-сайтів.

 

Зразки виявленого алкоголю (сурогату) направлено на експертизу для з’ясування складу використаних під час його виготовлення речовин та їх властивостей. Перевірка має виявити, чи міг фальсифікований алкоголь загрожувати життю та здоров’ю людей.

 

Слідчі дії тривають.

Територіальні органи ДФС у Київській області