WTF?
     
Директор КП «Бровари-Благоустрій» заперечує, що Влад Даценко загинув від ураження електричним струмом на озері (ВІДЕО)

  Директор комунального підприємства «Бровари-Благоустрій» Андрій Василенко заперечує, що 14-річний Влад Даценко загинув від ураження електричним струмом на озері в парку «Приозерний». Хлопчик нібито втопився, граючись у воді з друзями. Про це пан Василенко розповів журналістам «Надзвичайних новин» телеканалу ICTV.

  Нагадаємо, 14-річний Владислав Даценко потонув 19 червня у озері на Пекарні внаслідок удушення. Тіло хлопця знайшли під діжками, що тримають електричний кабель від земснаряду. Однак судмедексперти припускають, що смерті міг передувати удар струмом.

  - Хлопці штовхали один одного, стрибали з діжки на діжку. Через те, що ця дитинка була слабша, її й втопили, - пояснив директор КП «Бровари-Благоустрій».

  Батьки загиблого хлопчика не вірять словам пана Василенка. За результатами розгорненої медичної експертизи їхній син помер від ураження електричним струмом.

  - Найбільше порушення, яке призвело до загибелі Владика Даценка, це те, що, згідно з проектною документацією, розчистка озера повинна була відбуватися земснарядом, який працює на дизельному паливі. Ніяких документів, яким чином було підведено електроенергію до цього земснаряду, ніхто не показав, - розповів депутат Броварської міської ради Сергій Батюк.

 Поки тривало розслідування з місця трагедії зник головний речовий доказ – електричний кабель. Спершу правоохоронці запевняли, що кабель знаходиться у них на зберігання. 31-го серпня слідчі сказали, що кабеля в них нема, він нібито знаходиться у господарів. Де зараз кабель та земснаряд, в поліції не знають. Після того, як їх знайдуть, буде проведено експертизу.

  Правозахисники радять знайти власника земснаряду та домогтися його відповідальності разом із замовником. Власників земснаряду у поліції не знають. Журналісти "Надзвичайних новин" віднайшли адресу фірми «Трансгідробуд» – м. Київ, вул. Кіровоградська, 38/58. Проте там нікого немає. Як зазначили охоронці, це була лише юридична адреса.

  Зазначимо, що постраждалим у загибелі сина визнали лише батька.