WTF?
     
Броварчанка перетворила власне подвір'я на смітник (ВІДЕО)

  Сусіди скаржаться на немолоду пару з Броварів, яка за п’ять років перетворила власне помешкання на сміттєзвалище. Тепер за справу взялися комунальники. Вони обіцяють прибрати гори лахміття до кінця тижня. Про це йдеться в учорашньому випуску новин телеканалу НТН.

  Літня мешканка Броварів Марія Миколаївна не перший рік тягне до свого двору на вул. Княжій усе, що бачить. На власному подвір’ї жінка зібрала гори різного непотребу.

  – Щури, миші бігають. Сморід неможливий. Скільки разів не просили – нічого. Ми не можемо тут жити, бо навіть вікна на провітрювання не можна відкрити, – розповідає мешканець Броварів Микола Комар.

  Прохання сусідів позбутися сміття жінка проігнорувала, тому люди поскаржилися на неї до суду. Там позов задовольнили. Суд постановив весь непотріб вивезти. Тепер тунелі лахміття мають прибрати комунальники. Літня жінка кидається захищати сміття а на сусіда лається

  Як розповіла журналістам НТН пані Марія, збирати сміття вона почала через голод. Її чоловік Григор Михайлович каже, що збирала на майбутнє. «Думала, перебиратиме – копійка буде», - додав пан Григор.

  Тепер все сміття з двору подружжя опиниться на міському сміттєзвалищі.

  Заступник відділу контролю за станом благоустрою у Броварах Михайло Чернях зазначає, що комунальники за день не впораються. Сподіваються вивезти все до кінця тижня.