WTF?
     
Частину стели «Никто не забыт ничто не забыто» демонтували

  Учора, 27 вересня, розпочалося перероблення стели «Никто не забыт, ничто не забыто», що розташована на вулиці Ярослава Мудрого. Цю подію активно обговорювали броварчани у Facebook. Одні сподіваються на те, що невдовзі на стелі з'явиться напис українською мовою, а інші вважають, що пам'ятний знак треба демонтувати повністю. Противники декомунізації виступили за те, аби стелу залишили без змін, адже це пам'ять про минуле.

  Реконструкція пам'ятки відбувається з відома влади Броварів, однак без належних на те рішень чи постанов. Під час вісімнадцятої сесії Броварської міськради, 22 вересня, депутати відклали питання про демонтаж стели. На сесії деякі депутати говорили про ймовірну зміну напису на «Ніхто не забутий, ніщо не забуте».

 Учора за декілька годин робітники демонтували частину напису. Встановлені на стелі медальйони, присвячені Червоній армії та більшовикам, залишилися без змін. Коли роботи над стелою продовжать та що буде на місці знятих літер, поки що не відомо.

  Нагадаємо, голова Комісії з найменувань та пам’ятних знаків Броварів Дмитро Карпій наполягав на тому, що стелу треба повністю знести в рамках Закону "Про декомунізацію".