WTF?
     
Пожежа на складах у Княжичах (ВІДЕО)

  У Княжичах горить цех із виготовлення взуттєвих підошв.

  Про це стало відомо з соціальних мереж.

  Сьогодні, 27 вересня, у селі Княжичі загорівся склад, у якому фарбували гумові взуттєві підошви.

  Ніхто не постраждав.

 На місце події приїхали пожежники.

  Як повідомляють очевидці пожежі, густий чорний дим затягує Княжичі. Різкий запах горілого відчувається у всьому селищі.

  З повідомлень у Facebook зрозуміло, що дим помітно і з Броварів.

  Заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе у Facebook написав, що на місці пожежі працюють рятувальники МНС та 4 одиниці пожежної техніки. Причини загоряння встановлюються.

  - На цей момент загроза поширення пожежі усунена, вогонь вдалося локалізувати, - зазначив політик.

 Як повідомили нашим журналістам правоохоронці, пожежа розгорілася через недбалість працівників цеху. Фарбу, якою покривали взуттєві підошви, просто занадто нагріли. Температура у складах висока, у повітрі - частинки легкозаймистих матеріалів, які виділяються під час фарбування.

На офіційній сторінці ГУ ДСНС України у Київській області повідомляється, що 27 вересня о 17:07 на телефон Служби порятунку надійшло повідомлення, що у селі Княжичі Броварського району по вулиці Слави на території ТОВ «Інтерпласт» в цеху з виробництва взуття виникла пожежа. Попередньо жертв та постраждалих немає.

Пожежу локалізовано о 18:50 на площі 800 м2, ліквідація триває. На місці пожежі працюють 8 одиниць техніки та 35 чоловік особового складу. На події працює оперативна група Головного управління ДСНС у Київській області

Фото - Княжичі Інформ