WTF?
     
День Незалежності у Броварах

 Святкування Дня Незалежності України у Броварах було розпочато на Майдані Свободи з молебну за нашу країну за участі священиків та пасторів релігійних громад міста. Люди почали збиратися заздалегідь, одні просто прийшли раніше, інших було невірно проінформовано (напередодні після суботнього концерту у парку "Перемога" було об'явлено, що захід розпочнеться о п'ятій вечора). Техніки відрегулювали звук (цікаво, що перевіряли його на пісні "Highway to hell") і на сцену вийшла ведуча концерту, Багмут Наталія Андріївна, начальник відділу культури міста.

   Вона запросила на сцену: настоятеля храму першоверховних апостолів Петра і Павла (УПЦ), отця Олександра; пастора християнської церкви "Спасение", Раміна Квеквескірі; отця Михаїла - від парафії Покрови Пресвятої Богородиці (УПЦ КП); настоятеля римо-католицької церкви, отця Романа; пастора християнської євангелістської церкви, Володимира Вшивкіна.

 Священнослужителі закликали не забувати, що саме зараз наші хлопці на передовій виборюють для незалежність. Вони попросили присутніх встати, і разом  прочитали "Отче Наш".

   Після молитви розпочався святковий концерт, у якому приймали участь: народний хор "Криниця", співочі колективи "Доля" і "Родина", танцювальні колективи - молодіжний "Черевички" і пенсійного віку "Пані Броварчанка".

 

   Лунали народні пісні, патріотичні вірші, навіть танці були символічним ("Черевички" виконали танок під назвою "Червона калина").

   Люди дуже тепло приймали творчі колективи, щиро аплодували, викрикували "Браво!", знімали відео на камери і на телефони, до речі знімати концерт приїхало і телебачення. Окрім знайомих колективів, виступили ще нікому невідомі молоді солісти з Броварів.

   На концерті були присутні й волонтери, які збирали пожертви для солдатів Броварщини. Глядачі охоче йшли на контакт з активістами. Люди підходили на Майдан Свободи впродовж усього вечора. Свято тривало до пізнього вечора. Глядачі не поспішали розходитись і після останнього номера. Було помітно, що люди залишились задоволеними.