WTF?
     
Рейдери для вашого бізнесу - тепер і в Броварах. Оновлено 24.09.16

20.09. 2016 року близько 13:00 виконавча cлyжба на замовлення фіpми забyдовника намагаєтьcя виcелити підпpиємців котpі допомагають добpовольчим батальйонам. В pейдеpcтві беpyть yчаcть тітyшки з контоpи "Тpизyб-Січ". Про це повідомив на своїй сторінці депутат Броварської міської ради від фракції "Свобота" Сергій Бойко.


  

Крім, нього місце події приїхали депутати Леонід Черепейнік, Юрій Скотніков, Олег Шевчук. Останній повідомив, що є рішення суду, за яким підприємство, яке виготовляє взуття для АТОшників, переходить  у власність організації "Тризуб-Січ", але апеляцію було подано в апеляційний суд, рішення який ще не виніс. Тому "старі" власники не мають наміру покидати підприємство, так само не мають наміру це робити і "нові" власники.

  

На місці події також прибули працівники поліції, які ведуть переговори з обома сторонами конфлікту.

Як повідомляє видання "Громадський ревізор", представники держаної виконавчої служби, які відмовилися спілкуватися з пресою, намагалися виконати рішення господарського суду Київської області, яким передбачається звільнення приміщення по вул. Богунського, 22 представниками фірми «СТ-Крокус» на користь ТОВ «Сонячний квартал».

Натомість адвокат «СТ-Крокус» Володимир Щиголь та керівництво підприємства стверджують, що відбувається банальний рейдерський захват території. Державні виконавці розпочали опис майна підприємства «СТ-Крокус».

«Проводяться незаконні дії, я їх кваліфікую, як самоуправство та перевищення повноважень державними виконавцями. Винісши незаконну постанову, посилаючись на рішення суду, якого в природі не існує, виконавець примушує вивозити майно «Крокуса» та намагається передати територію ТОВ «Сонячний квартал», яке дійсно знаходиться в судових тяжбах за це майно. Однак, на сьогодні такого права ні у державних виконавців, ні у ТОВ «Сонячний квартал» немає», - стверджує Володимир Щиголь.

Представник «Сонячного кварталу» від коментарів відмовився.

У Facebook представниця «Крокусу» Ольга Главінська пояснила, яким чином було отримано рішення суду. Як йдеться у повідомленні пані Ольги, для отримання необхідного судового рішення директор Райспоживспілки пані Початківська разом із засновником «Сонячного кварталу» Дворським Сергієм уклали фіктивний договір з підставним жителем Запорізької області та неіснуючим майном в Бердянську. Пан Дворський подав позов до Запорізького господарського суду і залучив до справи Початківську. Жінка надала суду підроблені документи та підтвердила відсутність претензій з боку Райспоживспілки, яку попередньо довела до банкрутства. Суд виніс рішення, яке визнало право власності за «Сонячним кварталом».

Інші учасники Райспоживспілки нічого про це не знали. Коли їм стало відомо про угоду, ініціативна група власників на чолі з керівником «Крокусу» Бардашем звернулася з відповідними заявами в міліцію та прокуратуру, де одразу відкрили кримінальні провадження. Апеляційний суд наразі розглядає справу. Остаточного рішення поки що немає.

- Коли нас прийшли виселяти, вони навіть на плані не могли показати, звідки нас виселяти збираються. І в суді не могли показати на мапі «спірні» об'єкти, - додала пані Главінська.

Як повідомив нашому виданню депутат Броварської міськради Олег Шевчук, після довготривалих сутичок керівник «Крокусу» Олександр Бардаш погодився звільнити приміщення підприємства. Хоча депутати, які приїхали на місце події, були готові відстоювати право «Крокусу» на територію.

Як повідомляє видання "Маєш право знати", під час 18-ї сесії Броварської міськради до депутатів звернувся Олександр Бардаш з проханням захистити. За його словами, охорона «Сонячного кварталу» розбирала підприємство, в результаті чого робочий матеріал під дощем псувався. Депутати одноголосно вирішили особисто приїхати на місце події та розібратися з ситуацією. На підприємство приїхав і міський голова Ігор Сапожко та начальник поліції Олег Янчинський.

Співзасновник ТОВ «Сонячний квартал» Сергій Дворський неохоче пустив на територію підприємства чиновників лише після того, як  Ігор Сапожко наголосив, що земля, яку орендує товариство, – власність міста:

- Ця територія належить громаді міста, і я хочу з депутатами подивитися, як використовується орендована земля. У нас зараз виникло питання: збирати позачергову сесію для розірвання угоди в односторонньому порядку за нецільове використання землі чи ні?

Правоооронці описали майно та зафіксували факт пошкодження ангару. Як повідомив начальник Броварського відділу поліції Олег Янчинський, усі дані буде внесено до Єдиного реєстру досудових рішень для подальшого розслідування.

Щоб уникнути провокацій та протизаконних дій з обох сторін, було вирішено передати під охорону описане майно «нейтральній», третій охоронній структурі.

23 вересня представники обох товариств у присутності мера та депутатів сіли за стіл перемовин. У результаті зустрічі було досягнуто мирової угоди. У «Сонячного кварталу» землі не вилучили, та і «Крокус» на Луценка (Богунській), 22 не залишили. Останній має рік, щоб належно оформити необхідні документи та підшукати інше місце під оренду своїх двох підприємств.

Фото - Громадський ревізорОльга Главінська, Маєш право знати