WTF?
     
У Броварах вдруге відбудеться дитячий фестиваль «БравоKids»

  У неділю, 9 жовтня, з 11:00 до 18:00 у приміщенні ТРЦ «Термінал» відбудеться дитячий фестиваль «БравоKids.Осінь».

  Про це стало відомо з соціальних мереж.

  На дітей чекатимуть цікаві майстер-класи, ігри, конкурси, змагання тощо. Для батьків проводитимуться змістовні лекції, промо-акціЇ. Усі охочі зможуть зробити фото у спеціально оформлених фотозонах.

У рамках фестивалю школи іноземних мов, художні студії, майстерні звйдуться у лінгвістичному поєдинку, марафоні майстрів, мистецькому турнірі.

  Крім цього, діти корисно проведуть час у «Інтерактивному кварталі», де на них чекатимуть майстер-класи, конструктори, уроки ментальної математики, міні-дискотека, показ мод та ще багато цікавинок. У «Ігровій зоні» для маленьких гостей працюватимуть аніматори, фокусник, мобільний планетарій. 

  Діти зможуть насолодитися тортом і приготувати солодкі вироби своїми руками.

  Організатори підготували унікальну просвітницьку бізнес-ініціативу для дітей - BravoKids Fair. Діти зрозуміють, звідки беруться гроші та які кроки слід пройти до мрії. Для участі в акції батьки разом із дітьми мають створити щось власними руками (слодощі, прикраси, іграшки тощо) та реалізувати його у день заходу.

 Під час осіннього фестивалю буде облаштовано простір для «особливих» дітей, де на них чекатимуть музичні розваги, шумовий оркестр, творчі майстер-класи, ляльковий театр і лекції провідних спеціалістів для батьків.

  У рамках фестивалю покажуть документальну стрічку «Квиток до Амстердаму», у якій йдеться про ставлення держави і українського суспільства до дітей із синдромом Дауна.

  Зазначимо, перший дитячий фестиваль «БравоKids» пройшов 16-го березня також у ТРЦ «Термінал».