WTF?
     
У Броварах кіборг презентував фото, зроблені у зоні проведення АТО

  У Броварах пройшла фотовиставка робіт захисника України.

  До дня народження Броварів український військовик із Броварів Руслан Боровик презентував власні знімки, які закарбували історію оброни Донецького аеропорту.

  Руслан Боровик — «кіборг», захисник Донецького аеропорту. Чоловік служив у 90-му батальйоні 81-ї бригади, де отримав позивний «Багдад».

  У своїх знімках кіборг відобразив лише невелику частину усього, що відбувалося під час 242-х днів оброни Донецького летовища. На світлинах зображений і побут українських військових, і нелегкі години бою. Фото мають закарбувати у пам’яті нащадків найтрагічніші часи у новітній історії України.

  Більшість осіб, зафіксованих на знімках, вже, на жаль, немає серед живих.

  На фотовиставці було презентовано 60 знімків, хоча у доробку Руслана Боровика налічується понад сто таких світлин.

  Знімки, презентовані на виставці, лягли в основу книги «ДАП», яку нещодавно видав кіборг. Видання у фотографіях розповідає історію перебування Руслана у зоні проведення АТО і лікування у шпиталі після поранення. Погортати і придбати книгу можна було на виставці.

  Поки дорослі розглядали знімки, діти писали та малювали листи-побажання українським бійцям, які перебувають у зоні проведення АТО. ГО «Спілка ветеранів АТО Броварщини» та громадська активістка Олена Слободяник влаштували розпродаж сувенірів на воєнну тематику. Для усіх охочих студія «Оранта» провела майстер-клас з виготовлення оберегу.

  Кошти, виручені з продажу видання «ДАП», будуть направлені на потреби українських бійців. Для них закуплять теплі речі та тепловізори.