WTF?
     
Благодійний ярмарок на BabyboomFest-2016

  У День міста, який броварчани святкували 17-го вересня, благодійний фонд «Інна» у партнерстві з організаторами сімейного фестивалю BabyBoomFest провели ярмарку товарів хенд-мейд. Мета ярмарки – зібрати кошти для допомоги онкохворим броварчанам.

  Представили свої роботи на благодійному ярмарку майже шістдесят майстрів, організацій та різноманітних студій. Вони внесли доброчинні внески на користь фонду «Інна». З гостями BabyBoomFest учасники ярмарки ділилися товарами, над якими працювали власноруч.

  На ярмарку можна було зробити селфі чи сфотографуватися з родиною у тематичних фото-зонах.

  Кожен відвідувач знайшов для себе щось особливе на ярмарку. Одні вподобали сувеніри з глини чи дерева, аби вони прикрашали помешкання. Для дітей найчастіше купували м’які іграшки чи прикраси для волосся та одягу. На ярмарку можна було підібрати для себе образ із вишиванки та стильної сумки. Зголоднілі гості ласували солодкими тістечками, цукерками та бубликами.

  Протягом усього свята поряд із товарами були встановлені скриньки для пожертвувань. Вклад у порятунок онкохворих зробили учасники ярмарки та перехожі, які нічого не придбали. У результаті спільними зусиллями вдалося зібрати 21797 грн. 36 коп. Усі кошти, зібрані під час заходу, фонд «Інна» спрямує на допомогу людям, які борються з онкологічними захворюваннями.

  Нагадаємо, 386 день народження свого міста броварчани святкували на другому сімейному фестивалі BabyBoomFest. Також у цей день відбулася ярмарка, баскетбольний марафон, велоперегони, турнір з футболу серед ветеранів, турнір з боксу серед юнаків і змагання з армліфтингу та вуличного воркауту.