WTF?
     
Сирійський хореограф представив у Броварах сучасну танцювальну виставу

  У Броварах презентували танцювальну виставу про внутрішній світ жінки.

  Хореографічний колектив «Mihwar» дебютував у Броварах із сучасним танцювальним спектаклем «Tectum». Прем’єра відбулася напередодні святкування Дня міста, 16 вересня, у МКЦ «Прометей».

  Відкрила спектакль начальник відділу культури Броварської міськради Наталія Багмут. На прем’єру завітав Посол Сирійської Арабської Республіки в Україні Хассан Хаддур, Голова Сирійської діаспори у Києві Імад Заза та міський голова Ігор Сапожко. Були також присутні гості з міст-побратимів Броварів із Естонії, Польщі, Латвії, Білорусії та Франції. Почесними гостями у залі були представники сирійської діаспори.

  Закордонні гості привітали колектив з прем’єрою, а броварчан – із прийдешнім Днем міста. До привітань приєднався й мер Броварів. Він також подарував Послу Сирії та Голові Сирійської діаспори у Києві книги про Бровари.

  Tectum – це частина мозку людини, що відповідає за зір і слух. Вистава розкриває перед глядачами неосяжну глибину почуттів жінки. Що вона відчуває у моменти радості та горя, коли вперше закохується, і, коли дізнається, що носить під серцем нове життя. Артисти у своєму танці передають весь спектр емоцій кожної жінки: від відчаю – до сліпої надії, від щастя – до горя.

 Поставив спектакль професійний хореограф, керівник Професійного танцювального ансамблю MIH WAR «Mihwar group for Performing Arts» Абдул Рахім Халід. Хореографічна студія була створена у Сирії, однак вже рік діє у Броварах. До складу колективу входять близько 50 танцівників із Броварів, серед яких є і юні артисти.

  Ще до початку вистави глядачі мали змогу оглянути фотовиставку, що розповідає, як змінилася Сирія до та після війни. Ці знімки мали налаштувати гостей на атмосферу, що панувала у залі під час прем’єри. Також чоловік у традиційному сирійському вбранні частував усіх охочих кавою. Глядачі могли безкоштовно поласувати цукерками і втамувати спрагу водою та солодкими напоями.

  «Tectum» став дебютним виступом колективу в Україні. Згодом цю танцювальну виставу побачать у Франції та Марокко в рамках гастрольного туру студії «Mihwar».