WTF?
     
Баскетбол вулиць: турнір зі стрітболу в День Незалежності

Як дитина бігає і грається, так їй і здоров`я усміхається. Як добре, що влада міста не забуває про це народне прислів’я. 24 серпня у м. Бровари на Майдані Свободи відбувся турнір зі стрітболу. Захід був організований Броварським відділом молоді та спорту з нагоди святкування Дня Незалежності України.
У змаганнях взяли участь шість збірних команд хлопчиків і дівчат з нашого міста. Зауважимо, що найстаршому гравцеві всього 13 років, а ось середній вік усіх учасників команд не перевищує - 12-ти. 

 

Подивитися на турнір та повболівати за юних спортсменів зібралися не лише батьки, але й перехожі, які прогулювалися майданом у святковий день, адже, коли дивишся на те, як радіють діти, і самому на душі стає приємно.
Хоча матч і проходив всього на одне кільце, проте гравцям було цього достатньо. Першими змагались між собою наймолодші дівчатка, після них – юнаки.

Відбірковий етап закінчився грою команд найстарших спортсменів. Так одна з цих збірних вийшла до фіналу, де мала можливість позмагатися за перемогу.
Діти по дорослому боролися «до останнього». Усі неймовірно раділи кожному забитому очку, не зважаючи на суперництво. Мабуть, у цьому й особливість дитинства. Узагалі турнір пройшов в атмосфері радості, добре, що в нас є можливість так цікаво і весело проводити час.