WTF?
     
Нове приміщення для країни дитячої творчости. БДЮТ у Броварах змінив свою адресу

  У Броварах – свято творчості та позашкільної освіти. Талановиті діти міста відсьогодні мають новий сучасний будинок творчості. До дня народження Броварів місту подарували нове приміщення Будинку дитячої та юнацької творчості. Урочиста церемонія відкриття відбулася напередодні Дня міста, 15 вересня.

  На захід завітали високопосадовці, політики, представники делегацій з міст-побратимів. Взяв участь у відкритті нового будинку творчості заступник голови Київської облдержадміністрації Лев Парцхаладзе, міський голова Ігор Сапожко, засновник компанії-забудовника «Атлант» Вадим Каган, генеральний директор компанії Володимир Бондаренко та його заступник із соціальних питань Ольга Климець, начальник відділу позашкільної освіти, виховної роботи та захисту прав дитини МОН України Алла Середницька, директор департаменту освіти і науки КОДА Віра Рогова та інші.

  Зазначимо, що до цього часу БДЮТ знаходився за адресою вул. Марії Лагунової, 17А. Нове приміщення розташоване на вулиці Грушевського, 21А.

  Завітали до Броварів представники братніх країн Естонії, Білорусії, Польщі та Латвії.

  Своїми виступами гостей свята одразу привітали вихованці БДЮТ. Юні танцівники виконали хореографічні номери про рідну Україну. Після цього, поклавши руку на серце, усі вслухалися у до болю знайомі рядки «Ще не вмерла Україна». З цього і розпочалися власне урочистості. До слова запросили гостей свята.

  Першою з привітальним словом до дітей та їхніх батьків звернулася директор БДЮТ Валентина Павлученко. Вона привітала усіх зі святом дитячої творчості та розповіла про досягнення закладу. За її словами, у 2014 р. Будинок дитячої та юнацької творчості Броварів став найкращим у конкурсі «Золота когорта позашкільників».

  – Навчальний заклад, для якого збудовано це приміщення, – це справжня країна дитячої творчості з населенням понад 1700 дітей, які займаються у 40 гуртках, зазначила пані Павлученко.

  Заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе приєднався до привітань. Посадовець також додав, що 70% дітей не хочуть ходити до школи. Саме тому сьогодні треба змінювати систему освіти:

  – Усе що, ми робимо, твориться для того, щоб наші діти жили краще... Ми спеціально минулого місяця створили реформу «Нова освітня платформа», завдяки якій намагатимемося докорінно змінити систему нашої освіти. Ми хочемо виховувати саме особистостей. Система складається з напрямків: новий простір, контент, менеджмент, викладачі, технології. Тим, що ми бачимо сьогодні у Броварах, може пишатися вся Україна.

  Міський голова Ігор Сапожко привітав усіх присутніх із прийдешнім Днем міста. А гостей із Юрмали (Латвія), які вперше завітали до Броварів, очільник міста запросив на «наші традиційні фестивалі».

  Юні таланти міста подякували владі та будівельникам за нове просторе приміщення. Після того, як висловилися усі запрошені гості, вихованцям БДЮТ передали символічний ключ, яким вони мали відкрити двері нової будівлі, в якій вже незабаром проводитимуть безліч щасливих годин.

 Зазначимо, ще до початку урочистостей поблизу нового приміщення розмістилася виставка гуртків БДЮТ. На стендах були представлені грамоти, дипломи, фото та коротка довідка про кожен гурток. Усі охочі, які, можливо, ще збираються долучитися до родини БДЮТ, могли спробувати себе у майстер-класах від викладачів. Дітей навчали малювати, ліпити з глини, створювати ляльки-мотанки тощо.

  Після того, як вихованці БДЮТ відкрили новий будинок, до нього на екскурсію запросили високопоставлених гостей та журналістів. Чотириповерхове приміщення справляє гарне вражає своєю просторістю. Світлі кімнати, в яких незабаром займатимуться діти; великі танцювальні зали, оснащені за всіма світовими стандартами; актова зала й широкі коридори. Щоправда, будівля поки що не оснащена меблями.

  Поки журналісти та запрошені гості розглядали нове приміщення зсередини, надворі тривав святковий концерт. Для присутніх броварчан співали вихованці народного вокального ансамблю «Калинка» та зразкового театру народної пісні «Слов’яночка». На сцену піднявся і колектив викладачів. Юні майстри слова, в свою чергу, демонстрували вправність у художньому читанні.

  Виступи маленьких танцівників захопили глядачів блискучими та неповторними постановками й високою майстерністю. Майже всі колективи виконали вже добре вивчені та «перевірені» танці. Так, наприклад, вихованці зразкового ансамблю спортивно-бального танцю «Елеріна» закружляли усіх у віденському вальсі.

  Вже зовсім скоро дитячий сміх наповнить стіни нового Будинку дитячої та юнацької творчості. Сподіватимемося, діти залюбки долучатимуться до творення прекрасного, і нове приміщення лише допомагатиме їм у цьому.