WTF?
     
У Красилівці відбувся четвертий міжнародний дитячий тенісний турнір «Joma CupOpen»

  Красилівка вчетверте прийняла міжнародний дитячий тенісний турнір «Joma CupOpen».

  У кінці серпня Тенісна Академія сестер Бондаренко, що розташована у Красилівці Броварського району, провела четвертий турнір «Joma Cup Open». У змаганнях взяли участь юні майстри великої ракетки віком до 9 років. Про це повідомляє видання "Гроза".

  Зазначимо, що перший такий турнір відбувся  у травні. Тоді на чемпіонат приїхали 57 учасників, серед яких були й діти з Білорусії та Ізраїля.

  На останній турнір прибули 63 юні спортсмени з різних міст і сіл України та з закордону.

  - Ми із задоволенням підтримуємо цей дитячий турнір, - ділиться враженнями представник генерального спонсора Сергій Арбузов. – Я відзначив би, що стараннями організаторів він стає помітним явищем на карті дитячого спорту України. Постійно зростає кількість учасників. Зростає інтерес спонсорів до нього. Бачимо, що збільшилася кількість тих, хто готовий підтримати дитячий теніс.

  Два дні на кортах Тенісної Академії проходили цікаві та напружені поєдинки, кипіли не дитячі пристрасті. Вдалися також і обидва фінали. У дівчаток вже третю перемогу на турнірі  «Joma Cup Open» отримала Уляна Даценко з Херсона. У вирішальному поєдинку вона переграла харків’янку Аліну Шавшину. У фіналі хлопчачого турніру зійшлися киянин Гліб Коваленко та ровенчанин Юрій Гойда.До цього Гліб перемагав двічі у цих змаганнях, його суперник – один раз. У трьох сетах  перемогу здобув Юрій Гойда. У обох хлопчиків по дві перемоги.

  - Рівень, який демонструють учасники нашого турніру, досить пристойний  як для їхнього віку, - каже Наталя Ісакова-Бондаренко, головний суддя змагань. – Не можна не відзначити, наприклад, херсонську дівчинку Уляну Даценку. Вона має високу концентрацію, володіє всіма ударами. Тобто, у неї великий арсенал технічних дій. А ще – бойовий характер. Та й у хлопчиків багато цікавих особистостей, які можуть вирости в майбутньому у хороших тенісистів. Той же Юрій Гойда із Рівного, інші. Але головне, щоб на цьому турнірі  діти отримували задоволення.

  Останній цього року «Joma Cup Open» організатори планують провести у грудні, до Дня Святого Миколая.

Фото - "Гроза"