WTF?
     
У Броварах достатньо вакцин від туберкульозу, дифтерії, столбняка та гемофільної інфекції

 Минулого тижня Бровари та Броварський район централізовано отримали велику кількість імунобіологічних препаратів.

  Про це повідомляє видання "Маєш право знати".

  Головний лікар Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Ігор Кравцов під час оперативної наради з секретарем міськради розповів, що серед отриманих препаратів є 6000 доз вакцини, що застосовують для профілактики туберкульозу.

 Ігор Кравцов також додав, що 3000 отриманих доз від туберкульозу дістанеться пологовому відділенню, 1500 відправлять у район, ще 1500 – для броварського первинного центру медичної допомоги. Цієї кількості має вистачити на деякий період.

  За словами заступниці головного лікаря Віри Гребенець, БЦЖ перший раз прищеплюють немовлятам на 3-й день після народження. Другий раз – у 7 років.

  Слід зазначити, що в центрі первинної медицини нині є й інші вакцини, які готові для застосування. Як розповіла Віра Гребінець, в амбулаторіях нині багато доз від дифтерії та столбняку. Зокрема 1500  вакцин для дітей до 7 років (АДС) та 2600 доз для дітей після 7 років та дорослих (АДСМ). Її прищеплюють раз на 10 років. У разі застосування потрійної вакцинації протягом року, імунітет людини перебуває під надійним захистом. Під час такої процедури друге щеплення роблять через два місяці після першого. А третє – через рік.

  Заступниця головного лікаря вказує, що вакцина АДСМ надійшла до них ще у квітні цього року. Водночас, як розповідав Ігор Кравцов, декілька тижнів тому за виконання плану вакцинації Бровари ще раз отримали дози.

  Окрім того, розповідає Віра Гребенець, у Броварах є тисяча доз вакцини від гемофільної інфекції. Прищеплюють препарат дітям до 5 років.