WTF?
     
Святковий концерт духовної музики «Боже, Україну збережи!»

У неділю, 23 серпня, в парку культури та відпочинку «Перемога» на літній естраді відбувся святковий концерт духовної музики «Боже, Україну збережи!», приурочений до Дня Державного Прапора України. До участі у заході були запрошені творчі колективи релігійних громад різних конфесій міста. Підтримку в організації концерту надав Броварський відділ культури міста.

Нагадаємо, що мистецькі вечори народної творчості та духовної музики проводяться протягом літа у вихідні у парку «Перемога». Така практика діє останні три роки, і, за словами начальника відділу культури Броварської міської ради Багмут Наталії, буде й надалі тривати.

Виявили бажання виступити на концерті три релігійні громади: хор Церкви Покрови Божої Матері УПЦ, Євангельська Християнська церква "Переможний голос Божий" та Християнська Церква "Відродження".

До речі, пастор останньої служив військовим капеланом у зоні АТО. Його музика звучала по особливому проникливово і не залишила нікого байдужим.  

Концерт розпочався вчасно; більшість глядачів вже чекали на місцях в очікуванні свята. Проте люди приходили протягом усього заходу. Так на момент виступу колективу Церкви "Відродження" вільних місць майже не було. Молодь зібралася на звуки рок-музики, яку виконував колектив.

З великою радістю глядачі вітали гостей концерту. Для броварчан це стало чудовим подарунком на День Державного Прапора. Проте, як сказав на урочистому піднятті отець Храму Покрови Пресвятої Богородиці Михайло Лесюк, поки наш український народ буде відзначати День Незалежності України у себе на городах, а не на площах і в парках, ми не зможемо бути щасливою, незалежною державою.