WTF?
     
План заходів до цьогорічного святкування Дня міста

  Нещодавно відділ культури Броварської міської ради оприлюднив план заходів до Дня міста.

 За три дні до свята, 14-го вересня, з 11.00 до 17.00 у Броварському країзнавчому музеї має відбутися науково-краєзнавча конференція “Броварська земля від першопочатків до середньовіччя у наукових дослідженнях”.

  Переддень свята буде багатий на різноманітні події. 16 вересня о 10.00 у місцевому басейні «Купава» пройдуть змагання з плавання серед дітей. Годиною пізніше у культурному центрі «Прометей» має розпочатися концерт «Дорогі мої батьки» для ветеранів війни та праці. Вже о 18.00 представники сірійської нацменшини презентують броварчанам танцювальну виставу «ТЕСТUМ».

  На День міста, 17 вересня, відбудеться другий сімейний фестиваль BabyBoomFest. Також цього дня пройде ярмарка, баскетбольний марафон, велоперегони, турнір з футболу серед ветеранів та турнір з боксу серед юнаків. Також на День міста у Броварах відбудуться змагання з армліфтингута вуличного воркауту.

  18 вересня з 12.00 у парку культури та відпочинку «Перемога», на літній естраді, виступатимуть народні художні колективи, колектив ГО «Духовність», молоді естрадні виконавці та гурти.