WTF?
     
Святковий концерт «Єднаймося, люба родина!»

Вчора (22 серпня, субота) відбувся святковий концерт «Єднаймося, люба родина!» в парку "Перемога" за підтримки Броварського відділу культури міста. У заході брали участь: народний аматорський танцювальний колектив "Черевички"; співочий колектив "Рідна пісня"; ансамбль "Родина"; фольклорний народний ансамбль "Доля"; народний театр танцю (який, доречі, складається з виконавців пенсійного віку) "Пані Броварчанка"; автор і виконавець віршів, Галина Кузнєцова; майстер розмовного жанру Микола Бацюк.

 

Автор і виконавець віршів Галина КузнєцоваМайстер розмовного жанру Микола Бацюк

Не зважаючи на те що спочатку майданчик був напівпорожній, глядачі підходили протягом усього концерту. Люди скаржилися на те, що про подібні заходи повідомляється Інтернетом, у той час, коли більшість цільової аудиторії звикла до традиційних ЗМІ.

Багато людей прийшло на звуки музики, глядачі дуже тепло приймали учасників концерту. Колективи зривали щирі овації, а подекуди лунали викрики"Браво!"

Вечір видався дуже веселий і по-доброму домашній: діти пританцьовували, деякі підспівували, дорослі були стриманішими, проте й і в них настрій був пречудовий.