WTF?
     
Вечір вшанування пам'яті Андрія Кузьменка в Броварах

 22 серпня 2015 року в Парку «Перемога» на озері (острів) відбувся вечір пам’яті видатного співака, ноумена та справжнього патріота України Кузьменка Андрія (Кузьма Скрябін), чиє життя трагічно обірвалося взимку 2 лютого 2015 року.

Світ не знатиме подібної до нього Людини. Його простота, легкість, енергетика, мудрість, дитяча безпосередність змушували людей змінюватися. Такі люди, як він, не помирають. Ніколи! Він житиме завжди. Маємо надію, що його глибока життєва мудрість, його творчість виховуватимуть ще багато поколінь.
 

 

Вечір пам’яті розпочався дещо пізніше, ніж було заплановано, і вже о 20:30 на острові зібралася значна кількість людей. Під місяним сяйвом та звуки гітарних акордів лунали легендарні «Старі фотографії», «Спи собі сама», «Мам» та багато інших пісень. Дуже приємно, що на вечорі були присутні багато дітей. Це нове покоління, яке повинно знати, любити та пишатися героями нашого часу, бо Андрій Вікторович Кузьменко – це Герой, це Патріот, це Людина з великої літери «А».

 

Від щирого серця наше видання хоче подякувати Об’єднанню незалежної української молоді, яке було організаторами цього заходу та приурочило музичний вечір до дня народження Кузьми, вшанувало пам’ять виконанням його пісень.