WTF?
     
Суд залишив екс-голову банку «Михайлівський» під вартою

  Апеляційний суд Києва підтримав позицію столичної прокуратури і залишив без змін рішення суду першої інстанції, яким колишньому голові правління ПАТ «Банк Михайлівській» було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 137,8 млн гривень.
  Про це повідомляє видання «Капітал» з посиланням на прес-службу столичної прокуратури.
  Сторона захисту, яка подала апеляційну скаргу на рішення Шевченківського райсуду столиці, наполягала на пом'якшенні запобіжного заходу та зменшенні розміру грошової застави. Суд, заслухавши докази прокурора та захисників, відмовив у задоволенні апеляційної скарги, а рішення суду першої інстанції залишив без змін.
  Зазначимо, прокуратура Києва висунула підозру колишньому голові правління ПАТ «Банк Михайлівській» за фактом розкрадання 870 млн гривень банківських коштів та доведення банку до неплатоспроможності. Екс-чиновнику інкримінують скоєння злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 і ст. 218-1 КК України.
  Нагадаємо, у травні цього року Правління НБУ прийняло рішення про віднесення «Михайлівського» до категорії неплатоспроможних.