WTF?
     
Чотирьох дітей, яких збила вантажівка, цього тижня випишуть з лікарень

  На сьогодні у лікарнях все ще перебувають 7 дітей та їхній тренер, які постраждали внаслідок ДТП 1 вересня. Тренер знаходиться в реанімації Обласної центральної лікарні.

  Про це йдеться на сайті Київської обласної державної адміністрації.

  «Найтяжче себе почуває тренер Воробйов Ярослав Миколайович. За його здоров’я борються лікарі, але останнім часом стан чоловіка покращується. Семеро дітей перебувають у контрольованому стані, двоє з них — у більш контрольованому, ще п'ятеро знаходяться в Бориспільській лікарні», — зазначив голова КОДА.

  Максим Мельничук додав, що четверо дітей цього тижня будуть виписані з лікарень.

  Зазначимо, що відучора, попри обіцянки політиків сплатита за лікування постраждалих та поховання загиблого хлопця, медики Обласної центральної лікарні виставили рахунок батькам постраждалим. Про це у Facebook повідомила прес-секретар Федерації велосипедного спорту України Олена Гермашова.

 «Лікарі нічого не знають про те, що діти знаходяться на утриманні державного апарату. Ніяких вказівок вони не отримували!», - повідомляє прес-секретар.

  Один день лікування дитини обійшовся батькам у три-чотири тисячі гривень.

 На поховання наймолодшого велосипедиста Андрія педагоги БВУФК і громадськість зібрали 17 тисяч гривень. Кошти державного апарату було виділено на катафалк для транспортування тіла.

  Олена Гермашова також додала, що секцію велоспорту в БВУФК можуть закрити. Батьки готові відстоювати право своїх дітей займатися велоспортом у броварському навчальному закладі. Батьки намагаються не допустити того, що постраждалого тренера обвинуватять у трагедії, і вимагають від комісії, створеної для розслідування аварії, керівництва МНС, КОДА і представників Поліції звіт про стан справ.

 Посол Болгарії 5 вересня відвідав дітей, які перебувають в травматології Броварської центральної лікарні. Він і повідомив про те, що тренера можуть зробити винуватцем аварії.

  Нагадаємо, першого вересня поблизу села Скибин Броварського району групу спортсменів-велосипедистів, вихованців Броварського вищого училища фізичної культури, збила вантажівка з Болгарії. Дев'ятеро осіб з травмами потрапили до БЦРЛ, один хлопець загинув.