WTF?
     
У Броварах відбудеться благодійний міжнародний фестиваль дитячої та юнацької творчості

  У Броварах відбудеться міжнародний фестиваль на підтримку онкохворих.

 Протягом 5 і 6 листопада вперше у нашому місті пройде Міжнародний фестиваль-конкурс на підтримку онкохворих жителів Броварщини. Про це йдеться на сайті ініціатора заходу - благодійного фонду «Інна».

  Фестиваль має відбутися за підтримки Броварської міської ради та Броварської міської дитячої музичної школи.

  Програма благодійного заходу складається з виступів сольних артистів і колективів у таких 4-х номінаціях: вокал, інструментальне виконавство, хореографія та оригінальний жанр.

  Вже відомі імена зіркових суддів. Члени журі у номінації "вокал":фіналіст співочого талант-шоу Х-Фактор Олександр Павлик і заслужена артистка України Світлана Боровик. Інструментальних виконавців оцінюватимуть заслужений діяч мистецтв України Костянтин Чеченя та лауреат всеукраїнських і міжнародних конкурсів Іван Євтушенко. До складу членів журі з хореографії ввійшли суддя міжнародної категорії Ольга Козлова, заслужений артист України Валерій Кирилюк, спеціаліст з фізичного виховання, рекреації та оздоровчої фізичної культури Аліна Кузимович.

  Взяти участь у фестивалі можуть усі віком від 9 років та дорослі. Організатори розглядають можливість участі у конкурсі молодих артистів з Франції, Італії, Польщі, Естонії, Білорусії, КНР, США тощо.

 Програма фестивалю складається з двух турів та гала-концерту. І тур - відбірковий на місцях, II - конкурсне прослуховування.

 Після конкурсної частини відбудеться гала-концерт за участю переможців фестивалю та відомих артистів. 5 листопада на сцені Концерт-холу «Термінал» пройде відбірковий тур в номінаціях. А 6 листопада відбудеться фінал і гала-концерт.

 Благодійний внесок для глядачів та супроводжуючих осіб (крім керівників конкурсантів) на кожен конкурсний день складає 30 грн. Благодійний внесок для учасників становить 250 грн. для солістів і 100 грн. з кожного учасника колективу.

 Зареєструватися для участі у конкурсі можна за цим посиланням. Заявки надсилати до 25 жовтня 2016 року.