WTF?
     
Броварська поліція охорони затримала неповнолітнього, який викрав автомобільний електрокабель

Поліція охорони м.Бровари затримала 17-річного молодика, який викрав електропровід до комбайну, що знаходився на охороняємому підприємстві.

На пульт централізованого спостереження надійшов сигнал «Тривога», із Броварського підприємства, що займається автоперевезеннями.

По прибуттю до правоохоронців звернулись працівники, які розповіли, що упродовж місяця автомобілі, які перебувають на території підприємства виведені із строю, а саме зрізане електрообладнання.

За словами командиру взводу Броварського МВ УПО Ігора Мироненка працівники підприємства натиснули «кнопку термінового виклику поліції» після того як помітили незнайомого чоловіка, оскільки прохід на територію без дозволу заборонений.

Правоохоронці спільно із працівниками оглянули територію підприємства, де виявили молодого чоловіка. Ним виявився 17-річний житель села Орлівка, Чернігівської області, який зізнався у крадіжці електропроводу до комбайну. Викрадений мідний електропровід хлопець планував продати.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до трьох років. Досудове слідство триває.

 

Управління поліції охорони в Київській області