WTF?
     
З одним із забудовників Броварів можуть розірвати договір оренди

  Депутати Броварської міськради хочуть розірвати договір оренди землі з забудовник житлових комплексів "Зелений квартал" і "Лісовий квартал".

  Депутати Броварської міської ради хочуть розірвати договір оренди землі з ТОВ "Альянс Новобуд". Про це повідомляє видання "Телеграф" з посиланням на депутата Андрія Саука.

 Підставою для розірвання договору став намір забудовника вирубати майже 300 дерев лісопарку для нової забудови.

  "Ми хочемо ініціювати позачергову сесію міської ради і підняти питання про розірвання договору оренди", - зазначив Андрій Саук. Він додав, що рішення мера Броварів, який надав дозвіл ТОВ "Альянс Новобуд" на знищення дерев, досі не скасовано.

  Депутати намагатимуться вирішити питання про позбавлення забудовника землі самостійно, стримуючи відкрите протистояння суспільства і влади.

  "Поки ми вирішили спробувати зібрати позачергову сесію. Якщо вдасться зібрати позачергову сесію і проголосувати про вилучення землі для суспільних потреб, якщо цього не відбудеться, тоді будемо шукати інші законні способи боротьби за дерева. Поки хочемо максимально коректно це зробити, без протистоянь суспільства і влади", - повідомив депутат.

  Нагадаємо, броварчани виступають за те, аби залишити зелені насадження поблизу забудов неушкодженими. Взимку містяни провели зібрання, на якому вирішували, як залишити зелені насадження неушкодженими. 20 серпня місцеві мешканці та активісти прибрали та облагородили територію.