WTF?
     
Три броварські родини отримали нові квартири

На святковому концерті в Броварах, присвяченому Дню Незалежності України, було вручено ключі від трьох нових осель. Три родини броварчан стали власниками нового, сучасного та комфортабельного житла в ЖК «Лісовий квартал», повідомляє "ПравдаТут"

Ключі від квартир новоспеченим господарям вручили голова Київської обласної державної адміністрації Максим Мельничук і Броварський міський голова Ігор Сапожко.

Стало відомо, що в одній із осель віднині буде жити багатодітна родина, у якій виховується шестеро дітей. Ще одна квартира дісталася медичним працівникам Броварської центральної районної лікарні. І останні, трикімнатні апартаменти отримав Анатолій Фадєєв - учасник АТО. Доброволець на війні втратив обидві ноги. Анатолій Фадєєв більше двох місяців перебував у зоні АТО. Військового відправили в Авдіївку, а згодом - у Мар’їнку для посилення оборони. Уже у Мар’їнці тринадцятого червня Анатолій підірвався на міні. Військовий два місяці воював на сході України разом із 93-ю бригадою 20-го батальйону, додому повернувся із державною нагородою «Захисник Вітчизни».

Депутат Київської обласної ради Роман Сімутін, який теж був присутній на святі та на врученні ордерів на житло прокоментував у соцмережах цю подію:

Ніколи не міг подумати, що мені вдасться подібне, але вчора, наш земляк, учасник АТО – Анатолій Фатєєв отримав квартиру. Не приховую, що до даної події був прямо причетний, як і до розподілу квартири. Причина проста, на Київську область виділили лише дві квартири, то ж довелося поборотися і майже чотири місяці зберігати інформаційну тишу. А правильне і саме головне вчасне реагування міського голови на проблеми, що виникали в процесі, призвели до успіху. Щиро радий, що все вийшло. Я із задоволенням віддав частинку своєї праці і душі на добру справу. Тільки заради цього, варто було обиратися депутатом. Із святом вас дорогі українці.