Відбулися матчі дванадцятого туру Чемпіонату Броварщини з футболу

Останньої суботи цього літа вісімнадцять команд Броварщини змагалися у ХII турі Чемпіонату Броварського району з футболу у першій та другій лігах. Останні теплі сонячні промені віталі спортсменів на футбольних майданчиках міста і району. Нагадаємо, що цьогорічний сезон чемпіонату стартував у травні. Лідери турнірних таблиць обох ліг залишаються незмінними.

Чергові 3 очки до свого активу додала семиполківська «Легенда», легко перемігши шевченкового «Сокола» з рахунком 7:0. Зазначимо, що команді з Шевченкового вкотре не вдалося вибороти перемогу. Поразкою закінчилася гра суперників «Сокола» на минулому тижні - ФК «Гоголів». Його гравці жодного разу не влучили у ворота ФК «Плоске». Матч між цими командами закінчився з рахунком 4:0.

Найбільше голів за історію цьогорічного сезону забили гравці «Селтіку» - сімнадцять влучних м'ячів у воротах «Тверезої нації» (с. Мокрець). Отож аутсайдери турнірної таблиці другої ліги змову не змогли вирватися вперед. Лідер другої ліги ФК «Асканія-Флора» лише підтвердив свої позиції, перемігши літківську «Єдність» з рахунком 8:2.

А ось броварський ФК «Юніон» втратив два очки, зігравши внічию з командою княжичан. Цього разу броварчани грали вдома, на місцевому стадіоні «Спартак». Можливо, саме тому «юніонівці» перед грою з княжичанами були розслаблені. Так, власне, вони і розпочали матч. Відкрити рахунок броварчанам не вдалося. Перша 45-хвилинка стала провальною для гравців «Юніону». Вони так і не змогли реалізувати жодного гольового моменту. Княжичани, в свою чергу, за цей час змогли налаштуватися на гру та забити два м'ячі.

Зрештою, у другому таймі броварчани активізувалися, відчувши наближення поразки. Перший гол «юніонівці» забили, коли минула вже більша частина матчу. Княжичани також налаштувалися серйозніше, проте більше не забили жодного голу. Вирішальний гол цього матчу забив броварчанин Руденко. В результаті гра закінчилася з рахунком 2:2.