WTF?
     
Розслідування програми "Абзац" про броварського дідуся-сепаратиста (ВІДЕО)

  Нещодавно ми вже розповідали, як на початку серпня броварчанин повісив на власному балконі прапор Росії. Історією про броварського дідуся-сепаратиста зацікавилися журналісти програми "Абзац", яка транслюється на "Новому каналі".

  Нагадаємо, 9-го серпня соціальними мережами ширився знімок, на якому видно, як на одному з балконів Броварів майорить прапор Російської Федерації. Світлину було зроблено на вулиці Володимира Великого (вулиця Енгельса), 2.

  Журналіст "Абзацу" Олександр Джусупов особисто познайомився з 61-річним прибічником триколору Вадимом Миколайовичем.

  Виявилося, дідусь виступає за обєднання з Російською Федерацією та Білорусією. Він брав участь у захисті та розвитку ДНР. І ватажок бойовиків Захарченко особисто дякував йому за це. Український прапор чоловік назвав бандерівським, а українців - фашистами.

  Вадим Миколайович не вийшов поспілкуватися з журналістами, оскільки його нібито закрила у квартирі дружина.

 Зазначимо, згідно з статтею 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України), публічні заклики до зміни меж або державного кордону України караються обмеженням чи позбавленням волі на строк до трьох років.

  Громадський активіст Ігор Муратов розповів, що правоохоронні органи так і не вплинули на літнього сепаратиста.

  - Коли ми настпного дня рано-вранці прийшли сюди, цієї ганчірки вже не було. Дідусь розмовляв нерозбірливо. Через те, що ми бачимо у цьому сепаратизм і загрозу суверенітету Українм, ми зробили усну заяву в СБУ і броварський відділок поліції. Невідомо, що ще є у нього в квартирі. Минув вже тиждень, а результатів жодних, - наголосив Ігор.

  Громадський активіст Ігор Якимець повідомив, що два роки тому він також звертався до СБУ, однак жодної відповіді так і не отримав. Журналіст зателефонував до поліції. Йому відповіли, що ситуацію вони візьмуть до відома, а звернення передадуть у відповідні підрозділи. Також журналіст "Абзацу" надав правоохоронцям відзняті відеодокази.

 Наприкінці сюжету Олександр Джусупов разом із ветеранами АТО на даху будинку саме навпроти вікон дідуся почепили синьо-жовтий стяг.

  - Через це, напевно, і почалася війна на Донбасі, що ми десь не догледіли, - додав Ігор Муратов.