WTF?
     
Броварські полісмени допомогли затримати розповсюджувача дитячої порнографії (ВІДЕО)

Працівники управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київської області спільно з співробітниками Броварського відділу поліції затримали жителя столиці, який розповсюджував та збував у мережі Інтернет порнографічну продукцію за участю дітей. 

Начальник Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми поліції Київської області Андрій Ткач розповів, що поліцейські встановили IP-адресу, з якої надходив у мережу згаданий контент і місце проживання користувачів. Сьогодні правоохоронці провели три санкціоновані обшуки. В одній із квартир, де мешкав 34-річний підозрюваний, виявили та вилучили серверний системний блок, на якому було доступно для завантаження користувачами мережі Інтернет близько 1500 відео сексуальних сцен, знятих за участю неповнолітніх та приблизно така ж кількість фото.

Крім цього встановлено, що з даного системного блоку проводилась розповсюдження в мережу Інтернет вказаних файлів. Усі бажаючі могли завантажити файли порнографічного змісту для власного користування попередньо оплативши їх - переказавши гроші на електронний рахунок. Також з місця події поліцейські вилучили 175 тисяч гривень та мобільні телефони, на яких містились фото та відео з дитячою порнографією. 

Вилучену під час обшуків комп’ютерну техніку направлено на експертизу. Поліцейські встановлюють інших причетних до розповсюдження порнографічної продукції за участю дітей.

За даним фактом слідчими Броварського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч.4 ст.301 (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів, що містять дитячу порнографію, або примушування неповнолітніх до участі у створенні творів, зображень абокіно- та відеопродукції, комп’ютерних програм порнографічного характеру) Кримінального кодексу України. Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років. Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Київської області