WTF?
     
Редакція «At Brovary» вітає броварчан з Днем Незалежності

  Україно, всі ми – твої маленькі діти. Ти наша ненька, яка зростила у любові нас. Ти змінила нас, наповнивши сяйвом наші душі. Ми безкінечно вдячні тобі за це. Квітни, пишайся, грай, зеленій, Україно. Ми будемо берегти твою красу.

  Наприкінці літа двадцять п'ять років тому здійснилася споконвічна мрія нашого народу – українці нарешті отримали власну, незалежну державу. 24-го серпня 1991 року Верховна Рада ухвалила Акт проголошення незалежності України. Відтоді кожен з нас почав будувати нову Україну в собі, адже без держави немає народу. Ці 25 років докорінно змінили свідомість нашого народу.

  Ми були народжені вільними але, в той самий час, приреченими. Тільки зараз, коли на сході України все ще триває війна, ми згуртувалися. Лише нещодавно ми зрозуміли істинну суть цього свята. Наш обов’язок – не зруйнувати те, що так довго потом і кров’ю здобували наші батьки та дідусі. Пишаймося тим, що ми українці. Давайте пам’ятати героїв, які власноруч зробили Україну такою, яка вона є сьогодні.

  Редакція «At Brovary» вітає усіх броварчан і гостей міста з Днем Незалежності України. Нехай Ваші серця наповняться світлим добром та любов’ю. Від усієї душі бажаємо Вам міцного здоров'я, щастя, добра та достатку. Звісно, миру у кожен дім України. У цей день ми маємо ще раз об’єднатися, аби над нашою державою нарешті височіло мирне небо. З Днем народження, Україно!