WTF?
     
Розширена оперативна нарада під головуванням міського голови Ігоря Сапожка

22 серпня під головуванням міського голови Ігоря Сапожка відбулась розширена оперативна нарада з керівниками виконавчих органів міської ради, комунальних підприємств міста і територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, на якій були розглянуті питання життєдіяльності міста.
За інформацією начальника управління освіти та науки Мельник О.М., триває підготовча робота у шкільних та позашкільних закладах міста до навчального року. Триває заміна вікон у школах та дошкільних навчальних закладах міста. 
Міський голова надав ряд доручень комунальним службам міста: провести обстеження та заміну трубопроводів біля СШ№3 та СШ№10, усунути наслідки підтоплення, дорожним службам міста нанести пішоходну розмітку біля шкіл і садочків та привести у належний стан прилеглі до навчальних закладів території.
Спеціалістам Броварського районного відділу лабораторних досліджень дано доручення  вжити додаткових заходів по виявленню та демонтажу незареєстрованих, стихійно діючих підприємств,  діяльність яких погіршує екологічну безпеку міста.
Було заслухано начальника відділу культури Багмут Н.А., яка доповіла про хід підготовки обласних свят у Броварах до Дня державного Прапора України та Дня Незалежності. Запрошуємо мешканців та гостей міста взяти участь у святкових заходах.

Броварська міська рада