WTF?
     
У Княжичах депутати побилися під час засідання виконкому (ВІДЕО)

  Під час засідання виконкому Княжицької сільської ради сталася бійка між місцевими депутатами. Про це повідомляє видання "Гроза".

  Депутат Дмитро Іванов дорікав Ігорю Жданову через те, що адмінкомісія виписала штраф у розмірі 17 грн молодій матері, яка не встигла вчасно зареєструвати новонародженого. Найбільше голову адмінкомісії обурило звернення до його діяльності в соціальних мережах та у місцевій газеті «Княжичі», де той, нібито, розповсюджує недостовірну інформацію. У конфлікт втрутився секретар сільради Роман Тітарєв. Зрештою, удар в обличчя отримав громадський активіст, помічник народного депутат С.Міщенка Руслан Лук’яненко, який фільмував засідання виконкому.

  Лікарі встановили, що Руслану були нанесені легкі тілесні ушкодженння.

  Під час сутички було також пошкоджено штатив відеокамери.

  Руслан Лук’яненко звернувся до правоохоронних органів. Броварська поліція відкрила кримінальне провадження за фактом його звернення.

  Голова Княжицької сільської ради Віктор Петренко, в кабінеті якого й стався конфлікт, шкодує, що протистояння між окремими депутатами, громадськими діячами доходить до таких крайнощів. «Звісно, цього не повинно бути, - сказав пан Петренко. – Коли особисті стосунки переростають у таке. Зрозуміло, конфлікт не йде на користь загальній справі, не додає авторитету владі. Сподіваюсь, і докладу до цього зусиль, аби зрештою сторони порозумілись. Різні погляди можуть і мають бути, але подібні  ситуації – ні в якому разі».