WTF?
     
До 25 серпня у Броварах буде перекрито рух деякими вулицями. У центрі міста встановлюють сцену

  Рух деякими вулицями Броварів обмежать на час підготовки та проведення Дня Незалежності.

  Про це повідомила Броварська міськрада на своєму офіційному сайті.

  "У зв'язку з організацією та проведенням в м. Бровари обласного культурно-мистецького заходу, присвяченого двадцять п'ятій річниці Незалежності України, буде перекрито рух транспорту", - вказано у повідомленні.

  Рух перекрили 22 серпня о 14:00. До шостої ранку 25 серпня, на час, поки будуть встановлювати та демонтувати головну сцену, проїхати від заїзду в двір міського виконкому з бульвару Незалежності до перетину з вулицею Гагаріна буде неможливо. Поки що у центрі міста триває встановлення сцени, на яку завтра мають піднятися Джамала та Ніна Матвієнко.

  У День Незалежності, 24 серпня, з 14:30 до 16:00 буде обмежено рух вулицею Гагаріна (від заїзду на Манежну площу до заїзду на вул. Героїв Небесної Сотні) для проведення святкової ходи. З 16:00 до 23:00 для проведення святкового концерту буде перекрито дорогу від заїзду на вул. Героїв УПА до заїзду на вул. Героїв Небесної Сотні.

 Рух громадського автотранспорту здійснюватиметься вулицями Михайла Грушевського, Героїв УПА (Кирпоноса), Героїв Небесної Сотні (Возз'єднання), Лагунової Марії, Короленка, Київській.