WTF?
     
Статистика за 13-19.08.2016 від Броварської поліції

За період з 13 серпня по 19 серпня 2016 року до Броварського відділу поліції надійшло 345 заяв та повідомлень громадян про кримінальні правопорушення та інші події, з них 43 – з ознаками кримінальних правопорушень.

Так, на території міста Бровари зареєстровано: 13 - тілесних ушкоджень, 19- крадіжок майна громадян, 1 - раптова смерть, 3 - шахрайства, 1- незаконне заволодіння транспортного засобу, 1- незаконне зберігання наркотичних засобів, 1 - грабіж, 1 – самовільне зайняття земельної ділянки та самовільне будівництво, 10 - фактів раптових смертей.

На дорогах міста Бровари сталося 24 дорожньо-транспортних пригод без травмованих.

З метою профілактики алкоголізму серед неповнолітніх правоохоронці Броварського відділу поліції нагадують власникам та продавцям торгових та розважальних закладів щодо дотримання правил торгівлі. 
Відповідно до ст. 156 Кодексу України про адміністративні правопорушення порушення працівником підприємства торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами, тягне за собою накладення штрафу.
Однак, слід відзначити, що саме батьки відіграють визначальну роль, даючи молоді правильне виховання і регулюючи їх соціальну поведінку. Окрім, того за невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей також передбачена адміністративна відповідальність.

Нагадуємо номери телефонів, за якими Ви маєте можливість повідомляти інформацію про вчинення злочинів або порушення правопорядку: 102 або (04594)- 5-34-04, 4-04-80

Броварський відділ поліції